Ana Sayfa » Android » Android İçin Arayüz ve Tema Değiştirme Uygulaması – GO Launcher EX

Android İçin Arayüz ve Tema Değiştirme Uygulaması – GO Launcher EX

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazıda okuyacaklarınız:

GO Launcher EX

GO Launcher EX uygulaması Google Play’in en popüler Android ekran değiştirme ve tema değiştirme uygulamasıdır. Telefonunuzun ekranını özelleştirmek için birçok özellikler sunan bu uygulama harika temalar sunuyor.

Kullanımı oldukça kolay ve 5000’den fazla kişiselleştirilmiş temalar ile telefonunuzu istediğiniz gibi kişiselleştirmenize imkan tanıyor. Hava, takvim gibi bir çok widget desteği ile de ekranınızı canlandırıyor.

GO Launcher EX

Uygulama ile telefonunuzdaki imgeleri de büyütebiliyorsunuz. Simgeleri büyütmek için ‘Preferences->Visual settings->Icons’ bölümüne gitmeniz yeter.

Uygulamanın Videosu

Telefonunuzun “Home” tuşuna basarak aktif hale getirebileceğiniz GO Launcher EX cihazınızı görsel anlamda bir adım ileri taşıyacak.

Uygulamayı hemen ücretsiz bir şekilde indirin: GO Launcher EX

Oy Verin!


Sponsorlu BağlantılarEtiketler:

Nasıl Buldular? : go launcher ex indir, android arayuzu nasil degistirilir, arayuz değiştirici android, discovery tema indir,

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>