Ana Sayfa » Android » Android İçin Konuşan Kedi Uygulaması

Android İçin Konuşan Kedi Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Siz Konuşun O Tekrar Etsin

iPhone kullanıcılarından sonra Android kullanıcılarının da en gözde uygulamaları arasına girmeyi başaran konuşan kedi uygulaması Tom sizinde söyledikleriniz artık tekrar edecek.Siz yeterki telefona konuşun tekrarı Tom yapacaktır.Artık kediniz cebinizde hemde konuşuyor.

İstediğiniz gibi komik bir sesle söyleyin Tom aynı şekilde tekrarlayacaktır her şeyi.Tom’u hem konuşturup hemde cezalandırabilirsiniz.Süt de verererek onu ödüllendirebilirsiniz.

Talking Tom Cat Free

Talking Tom uygulaması ile kayıtlarınızı telefonunuza kaydedebilir ve YouTube ve Facebook’ta paylaşabilirsiniz.Aynı zamanda e-posta / MMS (metin) ile gönderebilirsiniz veya SD karta kaydebilirsiniz.

Ücretsiz Talkink Tom Cat uygulamasını cebinize indirmek için buraya tıklayınız…

Android İçin Konuşan Kedi Uygulaması 3.06/5 (61.28%) 47 oy


Sponsorlu BağlantılarEtiketler:

Nasıl Buldular? : söylediğini tekrarlayan kedi, konuşmayı tekrarlayan kedi, dediğini tekrarlayan kedi indir, kedı konusması ındır, dediğini tekrarlayan kedi,

Benzer Yazılar

Yorum (2)

  1. atacan diyor ki:

    benim tl corby bu kedi benim tlede olurmu lütfen cevaplayın

  2. ar ek diyor ki:

    hııııııııııı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>