Ana Sayfa » İnternet » Google Chrome Yeni Kullanıcı Hesabı Oluşturma

Google Chrome Yeni Kullanıcı Hesabı Oluşturma

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni kullanıcı ekleyin

Bilindiği üzere Google Chrome üzerinde hesap oluşturarak size özel bir tarayıcı haline getirebiliyorsunuz.Ancak kardeşiniz yada ailenizden birileri de tarayıcıyı kulllanarak sürekli ayarlarında değişikliklere neden oluyorsa buna dur demeniz gerekiyor.Google Chrome’un yeni kullanıcı ekle seçeneğinde aileniz için yeni hesap oluşturabilirsiniz.

Bunu yapmak için ise; Ayarlar > Yeni kullanıcı ekle yolunu izlemeniz yeterli. Bu sayede kardeşinizin veya oda arkadaşınızın ayarlarını ve Google hesabını sizinkinden ayırabilirsiniz. Bu ayarın bir güvenlik sağlamadığını ve verilerinizi şifrelemediğini söyleyelim.

Kullanıcılar arasında geçiş yapmak için sağ üstteki simgeye tıklayıp ilgili profili seçmeniz yeterli. Aynı zamanda CTRL+SHIFT+M klavye kısayolu ile hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Oy Verin!


Sponsorlu BağlantılarEtiketler:

Nasıl Buldular? : yeni google hesabı oluşturma, google hesabı oluştur, google chrome hesabı oluştur, google oluştur, google chrome hesabı aç,

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>