Ana Sayfa » İnternet » “Internet Explorer çalışmayı durdurdu” Sorunu ve Çözümü

“Internet Explorer çalışmayı durdurdu” Sorunu ve Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı Hatasını Çözün

Kullanılan tarayının öneminin olmadığı bir durum da uyumsuz bir eklenti sonucu tarayının çalışmayı durdurup kilitlenmesidir. Bu tür sorunlar genelde bu sebepten oluşur bu nedenle burada İnternet explorer da oluşan “Internet Explorer çalışmayı durdurdu” hatasının çözüm yolunu vereceğim.

Internet Explorer, tarayıcı hatası

Öncelikle yapmamız gereken eklentiler içinden hangisinin çökmeye sebep olduğunu bulmak. Bunun için Başlat > Tüm Programlar > Donatılar menüsüne gidin ve Sistem Araçları’ndan Internet Explorer (Eklenti yok)’u seçin. Şimdi tarayıcının Araçlar menüsüne girin, “Eklentileri yönet”e tıklayın ve her bir eklentiyi açıp kapatarak hangisinin hata mesajına sebep olduğunu bulmaya çalışın.

Başka bir çözüm yolu da tarayıcının korumalı modunu kapatmak.  Koruma modunu kapatmak için araçlar menüsünden Internet Seçenekleri’ne girin, Güvenlik sekmesindeki “Korumalı Modu Etkinleştir”in seçimini kaldırın. Yalnız burada şunu hatırlatmakta fayda var korumalı modun kapatılması güvenli sörf işleminide kapatmak manasına gelir.

Oy Verin!


Sponsorlu BağlantılarEtiketler:

Nasıl Buldular? : internet explorer çalışmayı durdurdu hatası çözümü, yandex çalışmayı durdurdu, internet explorer çalışmayı durdurdu hatası nasıl düzeltilir, yandex çalışmayı durdurdu hatası, explorer çalışmayı durdurdu hatası,

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>