Ana Sayfa » Genel » Internet Explorer’da Yandex Ana Sayfa Yapma (Resimli Anlatım)

Internet Explorer’da Yandex Ana Sayfa Yapma (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer’da Yandex’i Giriş Sayfası Yapma

Internet Explorer tarayıcısı üzerinden internete girerken giriş sayfanız direk yandex olarak açılsın istiyorsanız doğru yerdesiniz. Şimdi sizlere ana sayfanızı yada giriş sayfanızı nasıl Yandex olarak ayarlayacağınızı Internet Explorer tarayıcısı üzerinden anlatacağım.

Yandex’i ana sayfa yapma

Internet Explorer‘da Yandex’i ana sayfa yapmak için:

Aşağıdaki 1 numaralı resimde de göreceğiniz üzere Internet Explorer tarayıcınızın sağ üst köşesinde bulunan dişli çark ayarlar simgesine tıkladığınız vakit açılan seçenekler menüsünden “Internet Seçenekleri” seçeneğine tıklayın .

Açılan pencerede 2. resimde gördüğünüz gibi “Genel” ayarları kısmına gelin. 2. resimde “Giriş sayfası” bölümünün hemen altında yer alan kutucuğa “http://www.yandex.com.tr” yazın tamam deyin.

Artık Ana sayfanız Yandex tarayıcısı olarak ayarlanmış oldu.

Oy Verin!


Sponsorlu BağlantılarEtiketler:

Nasıl Buldular? : www yandex com tr ana sayfam yap, como escruir da internete o anasayfa yandex, internet explorer ı nasıl yandex yaparım, yandex internet ana sayfam yap, yandex nasıl ana sayfa yapılır,

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>